Schody, ważny element naszego domu.W bieżącym tygodniu przyjrzymy się bliżej tematowi schodów! Schody to jeden z kluczowych produktów firmy Teko. Nasi handlowcy aktualnie odwiedzają osiedla domów jednorodzinnych z materiałami reklamowymi tj. katalogami, próbnikami drewna, kolorów itp. Posiadamy w naszej ofercie kilkanaście rodzajów schodów o różnej konstrukcji, rodzajach drewna (dąb, jesion, buk, jawor, drewna egzotyczne) i różnym wybarwieniu (bejca) oraz wykończeniu powierzchni (olej, lakier).

Nasi przedstawiciele służą pomocą i doradztwem! Klientowi, który jeszcze nie doświadczył zakupu i wyboru odpowiednich dla siebie schodów kojarzą się one z „dębem” i zapewne z potocznym „i zaczynają się schody” czyli tematem niełatwym. Tak jest istotnie, schody są tematem trudnym. Teko jako firma z wieloletnim doświadczeniem w ich budowie poradzi sobie z nimi od „A” do „Z”. Dokona ich pomiaru, doradzi, zwizualizuje, zaprojektuje, wyprodukuje oraz zamontuje.

Nie wiecie Państwo, czy wykonac schody żelbetowe, czy zostawic otwór i zdecydowac się na schody na konstrukcji samonośnej?
Nie jesteście pewni wymiarów poszczególnych elementów schodów i ich kształtu?
Nie wiecie na jakie materiały się zdecydowac?
Macie problem co zrobic z komunikacją w czasie prac budowlanych w przypadku decyzji o zakupie schodów samonośnych?

Na te i inne pytania bardzo chętnie odpowiemy! Zachęcamy do kontaktu!

Aktualnie w związku z dużym zainteresowaniem tego typu schodami firma Teko uruchomiła promocję „Schodów Dywanowych”. Polecamy je w bardzo dobrej cenie 950zł za jeden moduł! Są to schody tzw. ekonomiczne w linii prostej. Nowoczesne, ale zarazem ciepłe, o różnych kombinacjach co do układu, grubości, rodzaju i koloru drewna. Polecamy szczególnie w jasnym, aktualnie najmodniejszym wybarwieniu (dąb bielony, lakierowany lub olejowany). Piękną i niepowtarzalną ich linię możemy udekorowac równie nowoczesną balustradą szklaną „Flat” bądź pozostawic je same sobie, „obronią się” na pewno!

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty!!!