Praca

PRACA

Firma TEKO wiodący producent schodów, balustrad, podłóg oraz drzwi wewnętrzych i zewnętrzych, posiadający jedną z najnowocześniejszych fabryk w Polsce poszukuje osób na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Zadania:

  1. zarządzanie sprzedażą
  2. odpowiedzialność za sprzedaż
  3. planowanie i realizowanie planów sprzedażowych
  4. współpraca z salonami i sprzedawcami
  5. raportowanie
  6. rozwój sprzedaży, aktywne poszukiwanie nowych odbiorców, dbałość o utrzymywanie odpowiednich relacji z kluczowymi klientami
  7. monitorowanie i analiza rynku, konkurencji, poziomu cen i jakości produktów

Wymagania:

  1. własna działalnośc lub gotowośc jej założenia
  2. znajomośc jęz. angielskiego i/lub niemieckiego
  3. doskonałe zdolności interpersonalne
  4. optymizm, entuzjazm, energia
  5. wykształcenie min średnie
  6. doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w sprzedaży/marketingu lub entuzjazm połączony z gotowością uczenia się i ciężkiej pracy
  7. orientacja na wynik, samodzielność w działaniu
  8. gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  2. uczestnictwo w budowaniu i rozwoju organizacji w Polsce
  3. możliwość rozwoju zawodowego
  4. ciekawe wyzwania
  5. atrakcyjne warunki zatrudnienia, w dużym stopniu oparte o osiągnięte rezultaty

zgłoszenia (CV+LM) prosimy przesyłać na adres: praca@teko.net.pl