Drzwi

DRZWI


Drzwi wewnętrzne

Drzwi definiowane są jako ruchoma przegroda, element zamykający otwór w ścianie budynku (skrzydło) wraz z konstrukcją niezbędną do umocowania tego elementu (ościeżnica). Posiadamy całą gamę nowoczesnych wzorów o przeróżnym wybarwieniu. W naszej ofercie występują drzwi w naturalnym obłogu o usłojeniu pionowym, poziomym lub mieszanym. Z przeszkleniem częściowym lub gdzie skrzydło stanowi tafla całoszklana wg wzoru wybranego przez klienta. Oferujemy drzwi wewnętrzne z dekorami i klamkami ze stali szlachetnej. Realizujemy nietypowe zlecenia wg indywidualnych zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych wyrobów!

 

Alfa


W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje drzwi wewnętrznych z serii Alfa. To obiekty o grubości skrzydła 40 centymetrów, wyposażone w klamkę INOX. Są to solidne konstrukcje z zamkiem magnetycznym i chowanym zawiasem, które świetnie sprawdzą się jako wejścia do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

Beta


Przedstawiamy solidne, wytrzymałe drzwi wewnętrzne wyposażone w rożnej wielkości, satynowe szyby z serii Beta. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów możesz łatwo dopasować je do każdego rodzaju wnętrza – zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. To obiekty wykończone fornirem naturalnym o grubości 0,6 milimetra.

Delta


Jako doświadczony producent drzwi wewnętrznych polecamy Państwu jedynie wysokiej klasy portale, wykonane z wyselekcjonowanych gatunków drewna. Należą do nich obiekty z serii Delta wykonane z drzewa o usłojeniu poziomym lub pionowym, tworzącym charakterystyczne wzory. To wejścia pozbawione szyb, idealne do szczelnego, zupełnego odgradzania pomieszczenia od reszty mieszkania.

Gamma


To seria zawierająca nowoczesne modele drzwi wewnętrznych z matowymi szybami w różnych kolorach lub pozbawione szkła. Grubość skrzydła modeli Gamma to 40 centymetrów. Zapewniają one izolację akustyczną i chronią przed przenikaniem światła z zewnątrz. Wszystkie wersje wyposażone zostały w zamek magnetyczny.

Jota


Rodzinę drzwi wewnętrznych Jota odróżnia oryginalny design. To modele posiadające pionowe szybki, wykonane z matowego satynowego szkła, o różnych wymiarach, ilości i położeniu. Obiekty posiadające klamki INOX, które umożliwiają sprawne chwytanie i bezpieczne otwieranie i zamykanie. Masz szeroki wybór kolorystyki i rodzaju drewna użytego do ich produkcji.

Lambda


Ozdobne frezowanie, biała kolorystyka oraz minimalistyczny, nowoczesny design – to cechy, które odróżniają drzwi wewnętrzne Lambda od innych tego typu obiektów. Producent zadbał o estetyczne wykończenie powierzchni przy pomocy odpornego na zniszczenia lakieru kryjącego. Możliwy jest wybór wersji dwukolorowej.

Sigma


To propozycja dla wszystkich ceniących indywidualne rozwiązania designerskie – drzwi wewnętrzne z serii Sigma. Do dekoracji producent wykorzystał w tym przypadku szkło fuzingowe dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Powierzchnia portalu pokryta została estetycznym, połyskliwym lakierem kryjącym.

Omega


Koła, kwadraty, prostokąty, pasy i inne geometryczne wzory to oryginalny pomysł na ozdobę drzwi wewnętrznych z linii Omega. Wykonane zostały one z tafli całoszklanej o grubości 8 milimetrów. Mimo wrażenia lekkości i estetyki są to obiekty solidne, które sprawdzą się w każdym domu lub pomieszczeniu biurowym.

Zeta


Przedstawiamy serię drzwi wewnętrznych wykończonych przy użyciu forniru naturalnego o grubości 0,6 milimetrów. To obiekty wyposażone w satynową szybę, dzięki której do wnętrza pomieszczenia trafia przyjemnie rozproszone światła. Produkty dostępne są w szerokiej kolorystyce oraz wersjach z jedną i wieloma szybami o różnych kształtach i rozmiarach.

 

Drzwi zewnętrzne

Wysoka jakość produkowanych przez nas drzwi zewnętrznych ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników. Drzwi zewnętrzne posiadają wiele funkcji niezwykle istotnych dla użytkownika: zamykają pomieszczenia, zabezpieczają przed hałasem, dekorują elewację budynku itp. Nasze drzwi łączą wysokie walory estetyczne z bardzo wysokimi standardami technicznymi. Spełniają wymagania aktualnych trendów dając niezliczoną ilość wzorów w bogatej kolorystyce, którą można dowolnie łączyc. Nasi klienci mogą wg własnych upodobań dobierać pochwyty, klamki i inne aplikacje ze stali szlachetnej czy szkła. Dodatkowo w ofercie posiadamy naświetla boczne, których główną funkcją jest dostarczenie naturalnego światła do pomieszczeń od niego odciętych, takich jak korytarz, czy klatka schodowa.