Podłoga

Podłoga
Podłoga«

Podłogi warstwowe klejone są z kilku warstw. Mają one niemal wszystkie zalety podłóg drewnianych. Deski warstwowe zbudowane są z naturalnego drewna. Warstwę licową może stanowić dowolny gatunek drewna europejskiego albo egzotycznego. Do pomieszczeń intensywnie eksploatowanych sprawdzi się idealnie dąb lub jesion – takie podłogi drewniane znajdują się w ofercie naszego salonu w Katowicach i Niepołomicach. Dostępne są w różnej kolorystyce, wymiarach i wykończeniu powierzchni. Produkty te pokrywamy lakierem lub olejem. Deski warstwowe nie skrzypią, są przyjemne w dotyku, wyglądają naturalnie, użytkowanie ich jest możliwe zaraz po ich ułożeniu. Nie wymagają cyklinowania oraz lakierowania bo wykończone są fabrycznie, możliwe jednak jest ich odnawianie. Są łatwe i szybkie w montażu, nadają się na ogrzewanie podłogowe. Deski należy chronić przed nadmiernym kontaktem z wodą.

Jesion


Jednym z najchętniej wybieranych gatunków drewna wykorzystywanym do produkcji podłóg jest jesion. Teko jako doświadczony producent podłóg drewnianych w Krakowie, proponuje między innymi modele rustykalne - olejowane, bejcowane czy lakierowane. Spośród dziesiątek wersji kolorystycznych z pewnością dobierzesz taką idealnie pasującą do wystroju Twojego mieszkania. Dysponujemy deskami o gładkiej powierzchni, idealnymi nawet przy ogrzewaniu podłogowym.

Dąb


Parkiety, pojedyncze deski i całe podłogi wykonane z dębu są od lat synonimem trwałości i wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku tych pochodzących od producenta Teko. W Katowicach i w Krakowie oferujemy podłogi drewniane z desek naturalnie olejowanych, bejcowanych i lakierowanych, które do podłoża mocuje się przy użyciu klejów dwuskładnikowych.

Egzotyczne


W ofercie naszych salonów firmowych w Katowicach i Niepołomicach, oprócz rodzimych gatunków, znajdziesz podłogi z drewna egzotycznego. Przedstawiamy deski Sapeli, Jatoba, Teak, Orzech amerykański, Merbau i inne. To materiały o oryginalnym wyglądzie, które stworzą nietuzinkową aranżację Twojego domu czy biura. Odróżniają się one precyzją wykończenia oraz wytrzymałością na przetarcia i zniszczenia.

Inne


Dąb, jesion czy gatunki egzotyczne to nie wszystko, co przygotował dla Państwa producent. Nasze podłogi wychodzą na przeciw wymaganiom indywidualnego Klienta. Niezależnie od gatunku użytego drewna czy innego materiału podłoże zamówione w Teko będzie charakteryzowało się precyzją wykonania w każdym detalu.

Realizacje


Przedstawiamy przykładowe realizacje, które stworzyliśmy w domach lub biurach naszych Klientów. To podłogi, schody, balustrady oraz inne elementy wyposażenia, które stanowiły idealne uzupełnienie stylowych wnętrz. Znajdziesz tu wersje klasyczne, idealne do eleganckich aranżacji, jak i bardziej nowoczesne i minimalistyczne przykłady.