Podłogi z desek warstwowych


Deski warstwowe są wykonane dwóch warstw drewna:
• wierzchnia warstwa użytkowa z drewna właściwego ma grubość ok. 4 mm
• dolna warstwa nośna wykonana jest ze sklejki z drewna liściastego.

Dzięki warstwowej budowie z drewnianych elementów, decydując się na drewno, z którego chcemy mieć podłogę, możemy zapomnieć o jego gatunkowych, użytkowych niedostatkach – przede wszystkim niewystarczającej stabilności. Poza tym ułożone z nich podłogi wyglądają jak te z desek podłogowych, deski parkietowej, parkietu.

Firma „Teko-Dom” oferuje Państwu deskę podłogową, warstwową z różnego rodzaju drewna: dąb, jesion, jawor, buk lub drewno egzotyczne.
Deska ma grubość 14 mm lub 19 mm, szerokość od 100mm do 220 mm a długość od 400 mm do 2490 mm. Deski łączone są na pióro-wpust, wykończone na gładko lub szczotkowane, olejowane i bejcowane w różnych barwach według życzeń klienta.
Oferujemy bogatą paletę barw desek łącznie z modną ostatnio deską bieloną.

Na zlecenie klienta wykonujemy montaż drewnianych desek, który można rozpocząć po zakończeniu wszystkich prac budowlanych i wykończeniowych.

Podłogi są trwałe (twardość wg. skali twardości Brinella to 40 MPa), można je stosować w pomieszczeniach o ogrzewaniu podłogowym. Udzielamy 30 letniej gwarancji na podłogi użytkowane w pomieszczeniach mieszkalnych.

Podłogi Firmy Teko-Dom są przeznaczone wyłącznie do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Więcej na stronie TEKO:
- podłogi jesion http://teko.net.pl/pl/jesion
- podłogi dąb http://teko.net.pl/pl/dab